Case Logic pouzdro na notebook 13" LAPS113K - černé
Kód: CSL117165Související produkty
Detailní popis produktu
Tento tradiční obal s jemnými detaily se může hodit komukoliv. Pružný a lehký materiál, ze kterého jsou boční stěny je vysoce stlačitelný a výborně absorbuje nárazy. Je ideální pro zvýšení ochrany Vašeho notebooku při přenášení v kufru, batohu či kabelce.Tvarovatelný obal padne jako ulitý vašemu notebooku nebo MacBooku s 13“ displejem
Bezešvý V design a Impact Foam™ materiál poskytují ochranu shora dolů
Impact Foam™ materiál (pěnový EVA):
- nízká hmotnost
- vysoká pružnost
- vysoká stlačitelnost a absorpce nárazů
- jemný povrch
Tloušťka stěn 10mm
Rychlý a pohodlný přístup s vkládáním shora
Slim-line design umožňující nosit samostatně nebo v jiné větší tašce
Elegantní logo na vroubkované pryžové nášivce decentně prezentující značku Case Logic
Barva: černá
Materiál: pěnový EVA
Vnější rozměry: 35,6 x 2,8 x 25,4 cm
Vnitřní rozměry: 33,0 x 2,8 x 23,1 cm
Hmotnost: 0,17 kg
Záruka: 25 let
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tašky na notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Úhlopříčka displeje: | 13,3" |
| Česká distribuce: | Ano |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | CL-LAPS113K |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Solight Holding s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Brně 1972, 500 06 Hradec Králové, Česká republika |
| E-mail : | info@solight.cz |
