Case logic CL-QNS111K
Kód: CSL117267Související produkty
Detailní popis produktu
I přes svůj štíhlý elegantní design poskytuje skořepinové pouzdro pro notebooky do rozměrů 11,6“ dokonalou ochranu bez kompromisu.
- Profesionálně zaměřený – funkčně i použitými materiály
- Vhodný pro notebooky a netbooky do 11,6“
- Navrženo pro používání notebooku přímo v obalu bez nutnosti vyjímat
notebook - Tvarování zajišťující proudění vzduchu kolem notebooku
- Vysoce odolný skořepinový (EVA) materiál
- Silné polstrování víka chrání a drží notebook pevně na místě, aby
neklouzal uvnitř pouzdra - Polstrovaná madla na nošení
Barva: černá
Materiál: EVA / nylon
Vnější rozměry: 32,5 x 3,5 x 25,5 cm
Vnitřní rozměry: 30,0 x 2,0 x 21,8 cm
Hmotnost: 0,36 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obaly na notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| Úhlopříčka displeje: | 11.6" |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | CL-QNS111K |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Solight Holding s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Brně 1972, 500 06 Hradec Králové, Česká republika |
| E-mail : | info@solight.cz |
