AVACOM baterie - Apple MacBook Air 11" A1465 Li-Pol 7,6V 5200mAh 40Wh - A1495
Kód: AVC001325Související produkty
Detailní popis produktu
Baterie pro Apple
- MacBook Air (11-inch Early 2014) A1465, MacBook Air (11-inch Early 2015) A1465, MacBook Air (11-inch Mid 2012) A1465, MacBook Air (11-inch Mid 2013) A1465
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Neoriginální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.392 kg |
| Kapacita: | 5200mAh |
| Napětí: | 7,6V |
| Typ článku: | Li-Pol |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | NOMA-1495-P52 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AVACOM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kulkova 4001/4, 615 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@avacom.cz |
