AVACOM baterie - Fujitsu Siemens LifeBook A544, E754 Li-Ion 10,8V 5200mAh/56Wh
Kód: AVC001677Detailní popis produktu
KompatibilityPart Numbers
FMVNBP227A, FMVNBP228, FPB0297S, FPB0300S, FPB0319S, FPCBP404, FPCBP404AP, FPCBP404AQ, FPCBP405, FPCBP405AQ, FPCBP416AP, FPCBP429, FPCBP434, FPCBP443, FPCBP443AP
Modely
FUJITSU / SIEMENS:
LifeBook A514, LifeBook A544, LifeBook A557, LifeBook AH544, LifeBook AH564, LifeBook E544, LifeBook E546, LifeBook E547, LifeBook E554, LifeBook E556, LifeBook E557, LifeBook E733, LifeBook E734, LifeBook E736, LifeBook E743, LifeBook E744, LifeBook E746, LifeBook E753, LifeBook E754, LifeBook E756, LifeBook S904, LifeBook S935, LifeBook S936, LifeBook S937
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Neoriginální |
|---|---|
| Záruka: | 6 měsíců |
| Hmotnost: | 0.438 kg |
| Kapacita: | 5200mAh |
| Kapacita Wh: | 56Wh |
| Napětí: | 10,8V |
| Počet článků: | 6 |
| Typ článku: | Li-Ion |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 6 |
| Kód výrobce: | NOFS-E754-815 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AVACOM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kulkova 4001/4, 615 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@avacom.cz |
