Garvia Lavice + klekátko zahradní 60x27x49cm
Kód: COM100862Související produkty
Detailní popis produktu
Praktická zahradní lavice a klekátko je ideální pomocník pro pohodlnou práci na zahradě. Lze ji využít jako stabilní lavici pro sezení nebo ji otočit a použít jako klekátko s měkkou podložkou pro ochranu kolen při práci u země.
Lavice má celkové rozměry 60 x 49 x 27 cm a je vybavena pevnou kovovou konstrukcí, která zajišťuje stabilitu a vysokou odolnost. Měkká EVA pěnová podložka poskytuje komfortní sezení s posedem ve výšce 44 cm. V případně klečení chrání kolena před tvrdým a studeným povrchem. Ergonomicky tvarované boční rukojeti mohou sloužit jako opora pro vstávání.
Díky skládacímu mechanismu lze lavici snadno složit i uskladnit. Kompaktní design umožňuje snadné přenášení, takže je ideální nejen pro zahradu, ale i pro domácí dílnu.
| Technická data | |
|---|---|
| rozměry | 60 x 49 x 27 cm |
| výška sedáku | 44 cm |
| materiál | kov / pěna EVA |
| nosnost | 100 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zahradní lavice |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | 22250 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Compass CZ s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Pražská 17 250 81 Nehvizdy, Česká republika |
| E-mail : | obchod@compass.cz |
