AVACOM Baterie nářadí - METABO BSZ 6.25473 Ni-MH 12V 3000mAh, články PANASONIC
Kód: AVC000801Související produkty
Detailní popis produktu
6.25473, 6.25474, 6.25479, 625486000METABO:
BS 12 SP, BSZ 12, BSZ 12 Premium, BSZ 12 impuls, BZ 12 SP, SSP 12, ULA 9.6-18
Baterie obsahuje kvalitní japonské články značky PANASONIC, které jsou přímo určené pro aku nářadí
Tato baterie nahrazuje originální baterii Metabo typu Ni-Cd.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro aku nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.772 kg |
| Kapacita: | 3000mAh |
| Kapacita Wh: | 36Wh |
| Napětí: | 12V |
| Typ článku: | Ni-MH |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | ATME-12Mh-30H |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AVACOM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kulkova 4001/4, 615 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@avacom.cz |
