AVACOM Baterie nářadí - MAKITA 1434 Ni-MH 14,4V 3000mAh, články PANASONIC
Kód: AVC000808Související produkty
Detailní popis produktu
1420, 1422, 1433, 1434, 1435, 1450, 192699-A, 193060-0, 193101-2, 193157-5, 193158-3, 193781-4, 194172-2, PA14MAKITA:
1051D, 1051DWD, 1051DWDE, 1051DWF, 1051DWFE, 1051DZ, 4033D, 4033DZ, 4191DWD, 4332D, 4333D, 4333DWD, 4333DWDE, 5094DWD, 5630DWD, 6228D, 6228DW, 6228DWBE, 6233D, 6233DWBE, 6236DWBE, 6236DWDE, 6237D, 6237DWDE, 6237DWDLE, 6280D, 6281D, 6281DWPE, 6333D, 6333DWBE, 6336D, 6336DWB, 6336DWBE, 6336DWDE, 6337D, 6337DWDE, 6337DWFE, 6339DWDE, 6381D, 6932FD, 6932FDWDE, 6933FD, 6934FD, 6934FDWFE, 6935FD, 6935FDWDE, 6935FDWDEX, 6935FDWFE, 6935FDZ, 8280D, 8433D, 8433DWDE, 8433DWFE, JR140D, JR140DWB, JR140DWBE, JR140DWD, ML140, ML143, UB140D, UB140DWB, UC120DWDE, VR250DWDE
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro aku nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.822 kg |
| Kapacita: | 3000mAh |
| Napětí: | 14,4V |
| Typ článku: | Ni-MH |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | ATMA-14Mh-30H |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AVACOM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kulkova 4001/4, 615 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@avacom.cz |
