AVACOM baterie - MAKITA 1834 Ni-MH 18V 3000mAh, články PANASONIC
Kód: AVC001277Detailní popis produktu
Baterie pro MAKITA
4334D, 4334DWD, 4334DWDE, 5026DB, 5026DWB, 5026DWD, 5026DWFE, 5036DB, 5036DWB, 5036DWD, 5036DWFE, 5046DB, 5046DWB, 5046DWD, 5046DWDE, 5046DWFE, 5620DWD, 5621DWD, 6343D, 6343DBE, 6343DWB, 6343DWDE, 6343DWFE, 6347D, 6347DWDE, 6347DWDESP, 6347DWFE, 6349DWDE, 6349DWFE, 6390DWAE, 6391D, 6936FDWDE, 8390DWAE, 8391D, 8443D, 8443DWDE, 8443DWFE, 8444DWDE, 8444DWFE, BMR100, JR180D, JR180DWB, JR180DWBE, JR180DWD, JR180DWDE, LS711D, LS711DWBEK, LS800DWB, LS800DWBE, LS800DWD, ML180, SC190DWDE, UB181D
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pro aku nářadí |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Kapacita: | 3000mAh |
| Napětí: | 18V |
| Typ článku: | Ni-MH |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | ATMA-18Mh-30H |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AVACOM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kulkova 4001/4, 615 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@avacom.cz |
