HP originální transfer kit P1B93A, 150000str., přenosová sada
Kód: HPS001387Detailní popis produktu
Souprava pro přenos obrazu HP LaserJet
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 15 až 30 oC |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | 0 až 35 oC |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 35 až 85 % RV |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | Až 150 000 stran |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 315 x 430 x 60 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 12,40 x 16,93 x 2,36" |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 597 x 497 x 203 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1200 x 1000 x 2383 mm |
| Hmotnost | 1,29 kg |
| Hmotnost | 2,84 lb |
| Hmotnost balení | 6 kg |
| Hmotnost palety | 273 kg |
| Množství na paletě | 44 |
| Počet vrstev v paletě | 11 |
| Záruka | 90denní služba výměny u prodejce HP; Možnosti záruky a podpory se liší v závislosti na produktu, zemi a místních zákonech. Podrobnosti o oceňovaných službách podpory a servisu společnosti HP, které jsou dostupné ve vaší oblasti, naleznete na stránce hp.com/support. |
| Obsah balení | Jednotka ITB; Přenosový válec; Podávací a zvedací válce pro tiskárnu; Zpožďovací válce pro tiskárnu; Podávací a zvedací válce pro podstavec; Zpožďovací válce pro podstavec; Dokumentace (instalační příručky, průvodce recyklací) |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přenosové jednotky (Transfer units) |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.119 kg |
| Kategorie produktu: | Toner |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | P1B93A |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | HP Inc Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1410/1, 140 00 Praha 4, Česká republika |
| E-mail : | info@hp.com |
