HP Napájecí adaptér HP 330 W Smart
Kód: HPA246702Související produkty
Notebook
Notebook
Notebook
Notebook
Notebook
Notebook
Operační systém: Windows 11 Home (64 bit), Model procesoru: AI9-HX375, Notebook, Barva: Černá, Grafická karta: NVIDIA...
Operační systém: Windows 11 Home (64 bit), Notebook, Model procesoru: AI9-HX375, Barva: Černá, Úhlopříčka displeje: 16",...
Detailní popis produktu
230W adaptér HP ZBook Slim Smart 4,5 mm AC
Parametry
| Název produktu | 230W adaptér HP ZBook Slim Smart 4,5 mm AC |
|---|---|
| Rozměry (šířka × hloubka × výška) | 180 x 88 x 25,4 mm |
| Hmotnost balení | 816 g |
| Záruka | Omezená záruka HP (1letá) |
| Obsah balení | 230W adaptér HP ZBook Slim Smart 4,5 mm AC; Napájecí kabel; Produktové listy; Záruční list |
| Právní omezení | Skutečný vzhled produktu nemusí být stejný jako na obrázku. |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
| Skutečný vzhled produktu nemusí být stejný jako na obrázku. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Originální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 1.08 kg |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | BF7A6AA#ABB |
Napájecí adaptér – vstupní napětí 100 – 240 V, 50 – 60 Hz, maximální výkon 280 W
S tímto dokovacím zařízením Thunderbolt 4 zvýšíte bezpečnost, produktivitu a konektivitu. Chrání vaši síť a zařízení od...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | HP Inc Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1410/1, 140 00 Praha 4, Česká republika |
| E-mail : | info@hp.com |
