Asus NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti TUF GAMING 16GB OC WHITE, 16GB GDDR7, 3xDP, 2xHDMI
Kód: ASU106191Související produkty
Detailní popis produktu
ASUS PRIME RTX 5070 Ti White OC 16GB
Architektura NVIDIA Blackwell je vylepšena chlazením a napájením, které jsou posíleny robustními výztuhami pro výjimečnou odolnost. Zaměřte se, zatěžujte a dominujte s TUF Gaming GeForce RTX 5070 Ti White Edition, která je navržena tak, aby odolala i těm nejnáročnějším podmínkám a poskytla bezkonkurenční výkon.

Specifikace
| Výkon | |
|---|---|
| Grafický procesor | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Takt jádra | OC mode: 2610MHz Default mode: 2588MHz (Boost Clock) |
| CUDA jader | 8960 |
| Paměť | |
| Takt paměti | 28 Gbps |
| Kapacita paměti | 16 GB |
| Typ paměti | GDDR7 |
| Paměťová sběrnice | 256-bit |
| Sběrnice karty | PCIe 5.0 |
| Výstup | |
| Maximální rozlišení digitálního výstupu | 7680x4320 |
| Monitorů současně | 4 |
| DisplayPort | 3x |
| HDMI | 2x |
| Velikost | |
| Velikost karty | 329 x 140 x 62.5 mm |
| --- | |
| DirectX | 12 Ultimate |
| OpenGL | 4.6 |
| Doporučený výkon napájecího zdroje | 850 W |
| Slot | 3.125 Slot |
| Typ podsvícení | ARGB, AURA SYNC |
| Napájecí konektory | 1x 16-pin |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NVIDIA |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 2.38 kg |
| Kategorie produktu: | Grafická karta |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 36 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 36 |
| Kód výrobce: | 90YV0MD3-M0NA00 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | ASUS Czech Service s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Pekařská 621/7, 155 00 Praha 5, Česká republika |
| E-mail : | info@asus.com |
