AVACOM baterie - Lenovo IdeaPad 710S-13 Series Li-Pol 7,6V 6053mAh 46Wh
Kód: AVC001868Související produkty
Detailní popis produktu
KompatibilityPart Numbers
5B10K84291, 5B10K85625, 5B10L55039, L15L4PC0, L15M4PC0, L15M6PC0, L15S4PC0
Modely
LENOVO:
IdeaPad 710S, Lenovo IdeaPad 710S-13IKB, Lenovo IdeaPad 710S-13ISK
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Neoriginální |
|---|---|
| Záruka: | 6 měsíců |
| Hmotnost: | 0.272 kg |
| Kapacita: | 6053mAh |
| Kapacita Wh: | 46Wh |
| Napětí: | 7,6V |
| Typ článku: | Li-Pol |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 6 |
| Kód výrobce: | NOLE-I710S-46P |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AVACOM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kulkova 4001/4, 615 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@avacom.cz |
