AVACOM baterie - HP ProBook 6360b, 6460b series Li-Ion 10,8V 6400mAh 69Wh
Kód: AVC001421Související produkty
Detailní popis produktu
HP / COMPAQ
- 6360t, EliteBook 8460p, EliteBook 8460w, EliteBook 8470p, EliteBook 8470w, EliteBook 8560p, EliteBook 8570p, ProBook 6360b, ProBook 6460b, ProBook 6465b, ProBook 6470b, ProBook 6475b, ProBook 6560b, ProBook 6565b, ProBook 6570b
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Neoriginální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.428 kg |
| Kapacita: | 6400mAh |
| Kapacita Wh: | 69Wh |
| Napětí: | 10,8V |
| Počet článků: | 6 |
| Typ článku: | Li-Ion |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | NOHP-PB60-P32 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AVACOM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kulkova 4001/4, 615 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@avacom.cz |
