AVACOM baterie - HP EliteBook 1020 G1, 1030 G1 Li-Pol 7,6V 4700mAh 36Wh
Kód: AVC001515Související produkty
Detailní popis produktu
HP / COMPAQ
- EliteBook 1020 G1, EliteBook 1030 G1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Neoriginální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.266 kg |
| Kapacita: | 4700mAh |
| Kapacita Wh: | 36Wh |
| Napětí: | 7,6V |
| Typ článku: | Li-Pol |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | NOHP-BR04XL-P47 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AVACOM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kulkova 4001/4, 615 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@avacom.cz |
