AVACOM baterie - HP ChromeBook 11 G8, 14 G6 Li-Pol 7,7V 6100mAh 47Wh
Kód: AVC002088Související produkty
Detailní popis produktu
KompatibilityPart Numbers
GH02XL, GH02044XL, GH02047XL, HSTNN-DB9M, HSTNN-IB9C, L75253-1C1, L75253-1D1, L75253-2C1, L75253-271, L75253-541, L75253-AC1, L75783-005, L75783-006, L75783-007, N19892-005, N93346-001
Modely
HP / COMPAQ:
Chromebook 11 G8 EE, Chromebook 11 G9 EE, Chromebook 11A G8 EE, Chromebook 11MK G9 EE, Chromebook 14 G6, Chromebook 14 G7, Chromebook 14a-na0000 serie, Chromebook 14a-nd0000 serie, Chromebook 14a-nf0000 serie, Chromebook x360 11 G3, Chromebook x360 11 G3 EE, Chromebook x360 11MK G3, Chromebook x360 11MK G3 EE, Chromebook x360 13b-ca0000 serie, Chromebook x360 14a-ca0000 serie, Chromebook x360 14a-cb0000 serie, Chromebook x360 14b-cb0000 serie
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Neoriginální |
|---|---|
| Záruka: | 6 měsíců |
| Hmotnost: | 0.119 kg |
| Kapacita: | 6100mAh |
| Kapacita Wh: | 47Wh |
| Napětí: | 7,7V |
| Typ článku: | Li-Pol |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 6 |
| Kód výrobce: | NOHP-GH02XL-61P |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AVACOM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kulkova 4001/4, 615 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@avacom.cz |
