AVACOM baterie - Dell Latitude 5480, 5580 Li-Pol 11,4V 4450mAh 51Wh
Kód: AVC002003Související produkty
Detailní popis produktu
04CMT, 4YFVG, 5MVGP, 83XPC, 93FTF, 451-BBZT, D4CMT, DJWGPDELL:
Latitude 5280, Latitude 5290, Latitude 5480, Latitude 5490, Latitude 5580, Latitude 5590, Precision 3530
Tuto baterii nelze zaměnit s čtyřčlánkovou verzí (7,6V)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Neoriginální |
|---|---|
| Záruka: | 6 měsíců |
| Hmotnost: | 0.119 kg |
| Kapacita: | 4450mAh |
| Kapacita Wh: | 51Wh |
| Napětí: | 11,4V |
| Typ článku: | Li-Pol |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 6 |
| Kód výrobce: | NODE-5480b-51P |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | AVACOM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kulkova 4001/4, 615 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@avacom.cz |
