AVACOM baterie - Dell Latitude 5300, 5310, 7300 Li-Pol 7,6V 7890mAh 60Wh
Kód: AVC001583Související produkty
Detailní popis produktu
DELL
- Latitude 5300, Latitude 5310, Latitude 7300, Latitude 7400
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Neoriginální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.404 kg |
| Kapacita: | 7890mAh |
| Kapacita Wh: | 60Wh |
| Napětí: | 7,6V |
| Typ článku: | Li-Pol |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | NODE-5300-72P |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AVACOM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kulkova 4001/4, 615 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@avacom.cz |
