AVACOM baterie - Asus X550, K550, Li-Ion 14,4V 3200mAh 46Wh
Kód: AVC001427Související produkty
Detailní popis produktu
ASUS
A550, A550CA, A550CC, A550LC, A550V, A550VC, F550, F550C, F550CA, F550CC, F550L, F550LA, F550LN, F550V, F550VC, F552, F552C, F552CL, K550, K550C, K550CA, K550CC, P550, P550C, P550CA, R510, R510C, R510CA, R510CC, R510L, R510LA, R510LB, X450, X450C, X450CA, X450CC, X450V, X450VC, X550, X550C, X550CA, X550CC, X550I, X550IU, X550J, X550JK, X550L, X550LA, X550LB, X550LD, X550V, X550VB, X552, X552C, X552CL, X552E, X552EA, X552V, X552VL
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Neoriginální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.334 kg |
| Kapacita: | 3200mAh |
| Kapacita Wh: | 46Wh |
| Napětí: | 14,4V |
| Počet článků: | 4 |
| Typ článku: | Li-Ion |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | NOAS-X550-P32 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AVACOM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kulkova 4001/4, 615 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@avacom.cz |
