AVACOM baterie - Asus VivoBook X200CA Li-Ion 11,25V 2600mAh 29Wh
Kód: AVC001439Související produkty
Detailní popis produktu
ASUS
- F200CA, F200MA, R202CA, X200CA, X200LA, X200MA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Neoriginální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.272 kg |
| Kapacita: | 2600mAh |
| Kapacita Wh: | 29Wh |
| Napětí: | 11,25V |
| Typ článku: | Li-Ion |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | NOAS-X200-N26 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AVACOM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kulkova 4001/4, 615 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@avacom.cz |
