AVACOM baterie - Asus VivoBook Flip TP412 Li-Pol 11,55V 3640mAh 42Wh
Kód: AVC002059Související produkty
Detailní popis produktu
KompatibilityPart Numbers
0B200-02970000, 0B200-02970100, C31N1733
Modely
ASUS:
VivoBook Flip 14 TP412, VivoBook Flip 14 TP412FA, VivoBook Flip 14 TP412UA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Neoriginální |
|---|---|
| Záruka: | 6 měsíců |
| Hmotnost: | 0.119 kg |
| Kapacita: | 3640mAh |
| Kapacita Wh: | 42Wh |
| Napětí: | 11,55V |
| Typ článku: | Li-Pol |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 6 |
| Kód výrobce: | NOAS-TP412-42P |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AVACOM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kulkova 4001/4, 615 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@avacom.cz |
