AVACOM baterie - Asus G553, GL753, N552 Li-Ion 14,4V 2600mAh 37Wh
Kód: AVC001438Související produkty
Detailní popis produktu
ASUS
- FX553VD, FX553VE, G553VD, G553VE, G553VW, GL553VD, GL553VE, GL553VW, GL752VL, GL752VW, GL753VD, GL753VE, N552VW, N552VX, N752VX
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Neoriginální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.314 kg |
| Kapacita: | 2600mAh |
| Kapacita Wh: | 37Wh |
| Napětí: | 14,4V |
| Počet článků: | 4 |
| Typ článku: | Li-Ion |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | NOAS-G553-N26 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AVACOM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kulkova 4001/4, 615 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@avacom.cz |
