AVACOM baterie - Asus A46, A56, K56, S550, K550, Li-Ion 14,4V 2200mAh
Kód: AVC001449Související produkty
Detailní popis produktu
ASUS
A46, A46C, A46CA, A46CB, A46CM, A46V, A56, A56C, A56CA, A56CB, A56CM, A56V, E46, E46C, E46CA, E46CB, E46CM, E56, E56C, E56CB, K46, K46C, K46CA, K46CB, K46CM, K46V, K56, K56C, K56CA, K56CB, K56CM, K56V, P46, P46C, P46CA, P46CB, P46CM, P46V, P56, P56C, P56CB, Pro4Q, Pro4QC, Pro4QCA, Pro4QCB, Pro4QCM, Pro4QV, Pro5T, Pro5TC, R405, R405C, R405CA, R405CB, R405CM, R405V, R505, R505C, R505CA, R505CB, R505CM, R550, R550C, R550CA, R550CB, R550CM, S40, S40C, S40CA, S40CB, S40CM, S46, S46C, S46CA, S46CB, S46CM, S50, S50C, S50CA, S50CB, S50CM, S56, S56C, S56CA, S56CB, S56CM, S405, S405C, S405CA, S405CB, S405CM, S505, S505C, S505CA, S505CB, S505CM, S550, S550C, S550CA, S550CB, S550CM, U48, U48C, U48CA, U48CB, U48CM, U58, U58C, U58CA, U58CB, U58CM, V550, V550C, V550CA, V550CB, V550CM
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Neoriginální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.312 kg |
| Kapacita: | 2200mAh |
| Kapacita Wh: | 32Wh |
| Napětí: | 14,4V |
| Počet článků: | 4 |
| Typ článku: | Li-Ion |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | NOAS-A46-N22 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AVACOM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kulkova 4001/4, 615 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@avacom.cz |
