AVACOM baterie - Apple MacBook Air 13" A1466 Li-Pol 7,6V 7200mAh 55Wh - A1496
Kód: AVC001362Související produkty
Detailní popis produktu
Apple
- MacBook Air (13-inch Early 2014) A1466, MacBook Air (13-inch Early 2015) A1466
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Neoriginální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Kapacita: | 7200mAh |
| Napětí: | 7,6V |
| Typ článku: | Li-Pol |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | NOMA-1496-P72 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AVACOM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kulkova 4001/4, 615 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@avacom.cz |
