AVACOM baterie - Acer Aspire E14, E15, Extensa 2510, TravelMate P256 Li-Ion 11,1V 5600mAh
Kód: AVC001203Související produkty
Detailní popis produktu
AL14A32, KT.00603.008ACER:
Aspire E5-411, Aspire E5-411G, Aspire E5-471, Aspire E5-471G, Aspire E5-471P, Aspire E5-471PG, Aspire E5-472G, Aspire E5-511, Aspire E5-511G, Aspire E5-511P, Aspire E5-531, Aspire E5-531G, Aspire E5-551, Aspire E5-551G, Aspire E5-571, Aspire E5-571G, Aspire E5-571P, Aspire E5-571PG, Aspire E14, Aspire E15, Aspire V3-472, Aspire V3-472G, Aspire V3-472P, Aspire V3-472PG, Aspire V3-572, Aspire V3-572G, Aspire V3-572P, Aspire V3-572PG, Aspire V5-572, Aspire V5-572G, Aspire V5-572P, Aspire V5-572PG, Extensa 2509, Extensa 2510, Extensa 2510G
Není kompatibilní s:
Aspire E5-521, Aspire E5-572, Aspire E5-471, Aspire E5-421G
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Neoriginální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.44 kg |
| Kapacita: | 5600mAh |
| Kapacita Wh: | 62Wh |
| Napětí: | 11,1V |
| Počet článků: | 6 |
| Typ článku: | Li-Ion |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | NOAC-E14-P28 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AVACOM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kulkova 4001/4, 615 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@avacom.cz |
