AVACOM baterie - Sony Ericsson pro Xperia Neo, Xperia Pro, Xperia Ray Li-Ion 3,7V 1500mAh (náhrada BA700)
Kód: AVC000781Související produkty
Detailní popis produktu
BA-700, BA700SONY ERICSSON:
MK16i Xperia Pro, ST18i Xperia Ray, ST21a, ST21a2 Xperia tipo dual, ST21i2, ST21i Xperia Tipo, Tapioca, Urushi, Vivaz 2, Xperia E, Xperia Neo, Xperia Neo V
SONY:
ST23a Xperia Miro, ST23i Xperia miro
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Neoriginální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.046 kg |
| Napětí: | 3,7V |
| Typ článku: | Li-Ion |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | GSSE-NEO-1500A |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AVACOM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kulkova 4001/4, 615 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@avacom.cz |
