AVACOM baterie - Samsung S I9000 Galaxy S Li-Ion 3,7V 1700mAh (náhrada EB575152VUC)
Kód: AVC000777Související produkty
Detailní popis produktu
EB575152VUCSAMSUNG:
Epic 4G, Galaxy I9000S, Galaxy S 4G, I9000S, SGH i897 Captivate, S Plus, i917 Focus, i9000 Galaxy S, t959 Vibrant
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Neoriginální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.046 kg |
| Kapacita: | 1700mAh |
| Napětí: | 3,7V |
| Typ článku: | Li-Ion |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | GSSA-i9000-S1700A |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AVACOM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kulkova 4001/4, 615 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@avacom.cz |
