AVACOM baterie - Samsung I9260 Galaxy Premier Li-Ion 3,8V 2100mAh (náhrada EB-L1L7LLU)
Kód: AVC000706Související produkty
Detailní popis produktu
EB-L1H2LLK, EB-L1H2LLU, EB-L1L7LLUSAMSUNG:
G386 Core LTE, G3815 Galaxy Express 2, Galaxy Core LTE, Galaxy Express 2, I9260 Galaxy Premier, SM-G386F
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Neoriginální |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| Kapacita: | 2100mAh |
| Napětí: | 3,8V |
| Typ článku: | Li-Ion |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | GSSA-I9260-2100 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AVACOM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kulkova 4001/4, 615 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@avacom.cz |
