HP Prelude 15.6 Backpack
Kód: HPC002273Související produkty
Detailní popis produktu
Batoh HP Prelude 15.6
Parametry
| Hardwarová kompatibilita | Pojme většinu notebooků s úhlopříčkou 15,6”. |
|---|---|
| Rozměry (šířka × hloubka × výška) | 41 x 28,6 x 9 cm |
| Hmotnost | 0,49 kg |
| Záruka | Omezená jednoletá záruka. |
| Obsah balení | Batoh HP Prelude 15.6; dokumentace |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Právní omezení | Skutečný vzhled produktu nemusí být stejný jako na obrázku. |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HP |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Kategorie produktu: | Notebook |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 12 |
| Kód výrobce: | 1E7D6UT |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | HP Inc Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Vyskočilova 1410/1, 140 00 Praha 4, Česká republika |
| E-mail : | info@hp.com |
