Kingston FURY Beast DDR4 8GB 3600MHz CL17 1x8GB RGB Black
Kód: KIN101640Související produkty
Detailní popis produktu
KINGSTON Fury Beast RGB DDR4 8GB
Kingston FURY KF436C17BB2A/8 je 1G x 64bitový (8GB) DDR4-3600 CL17 SDRAM (Synchronous DRAM) 1Rx8, paměťový modul, založený na osmi 1G x 8bitových FBGA komponentech na modul. Každá sada modulů podporuje profily Intel Extreme Memory Profiles (Intel XMP) 2.0. Každý modul byl testován pro provoz na DDR4-3600 při nízkém časování latence 17-21-21 při 1,35 V. SPD jsou naprogramovány na standardní časování JEDEC latence DDR4-2400 17-17-17 při 1,2 V. Každý 288kolíkový modul DIMM používá zlaté kontakty.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Technologie paměti RAM | DIMM |
| Typ paměti | DDR4 |
| Velikost paměti RAM | 1x 8GB |
| Frekvence paměti RAM | 3600MT/s |
| CAS latency | CL17 |
| Časování | 17-21-21 |
| Organizace paměti | 1Rx8 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DDR4 |
|---|---|
| Záruka: | 10 let |
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| Kategorie produktu: | Operační paměť |
| Celková kapacita (GB): | 8 |
| Počet modulů: | 1 |
| Typ RAM: | DDR4 |
| CAS latency: | CL17 |
| RGB osvětlení: | Ano |
| Frekvence paměťového modulu (MHz): | 3600 |
| Formát modulu: | DIMM |
| Low Voltage: | Ne |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 120 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 120 |
| Kód výrobce: | KF436C17BB2A/8 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Kingston Technology International Ltd |
|---|---|
| Adresa : | College and Business Technology Park, Blanchardstown Road North, Dublin 15, Irsko |
| E-mail : | productsafety@kingston.ie |
