Acer Nitro Multi-funtional backpack 15.6
Kód: ACP105637Související produkty
Detailní popis produktu
Acer Nitro Multi-funtional batoh 15.6"
- Multifunkční batoh
- Chrání vaše zařízení proti poškrábání, promáčknutí, nárazům a otřesům
- Voděodolná tkanina
- Usnadněná organizace
- Jednoduchý a pohodlný design
- 2 prostorné přihrádky
- Přihrádka na 15,6" notebook
- Přední užitná kapsa s organizérem a boční stranoukapsa na láhev s vodou
- Rozměry: 47 x 34 x 19cm
- Váha: 0.60kg +/- 5g
- Barva: Černá
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Batohy na notebooky |
|---|---|
| Záruka: | 1 rok |
| Hmotnost: | 0.64 kg |
| Úhlopříčka displeje: | 15,6" |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 12 |
| Kód výrobce: | GP.BAG11.02A |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Acer Czech Republic s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Na Hřebenech II 1718/10, 140 00 Praha 4, Česká republika |
| E-mail : | info@acer.cz |
