AVACOM Nabíjecí adaptér pro notebooky Asus B551 19V 3,42A 65W konektor 4,5mm x 3,0mm
Kód: AVC000632Související produkty
Detailní popis produktu
Adaptér je možné použít jako plnohodnotnou náhradu za adaptéry s výstupním napětím 18 - 20V. Vždy si vyberte adaptér, který má stejný nebo vyšší výstupní proud (A), jako váš původní.P65W-01, PA-1650-30U2, PA-1650-78U1
ASUS:
B400, B400A, B400V, B400VC, B551LA, B551LG, BU400, BU400A, BU400V, BU400VC, P500, P500CA, PU301LA, PU401, PU401LA, PU500C, PU500CA
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alternativní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.348 kg |
| Zdroj Volty: | 19V |
| Zdroj Watty: | 65W |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | ADAC-AS6-A65W |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AVACOM s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Kulkova 4001/4, 615 00 Brno, Česká republika |
| E-mail : | info@avacom.cz |
