WD PURPLE WD43PURZ 4TB SATA/600 256MB cache, Low Noise,180MB/s, CMR
Kód: WDC411850Související produkty
Detailní popis produktu
WD Purple
Disky WD Purple jsou navrženy pro standardní dohledové systémy v domácnostech, domácích kancelářích a malých firmách vybavených až 64 kamerami s vysokým rozlišením.
Jaký je rozdíl mezi stolním diskem a diskem WD Purple?
Disk WD Purple je určený zejména pro řešení dohledových systémů DVR a NVR s nepřetržitým provozem a je optimalizovaný o technologii AllFrame pro vylepšení ATA streamování, snížení poruch, pixelizace a dalších přerušení nahrávání videa, ke kterým v těchto systémech může dojít. Disky WD Purple podporují až trojnásobné pracovní zatížení v porovnání se stolními disky a zvládají tak lépe zpracovávat vyšší nároky dohledových systémů využívajících video.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 3.5" HDD |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.554 kg |
| Kategorie produktu: | Pevný disk |
| Formát: | 3,5" |
| Kapacita (GB): | 4000 |
| Rozhraní: | SATA III |
| Vyrovnávací paměť (MB): | 256 |
| Rychlost otáček: | 5400 |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 36 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 36 |
| Kód výrobce: | WD43PURZ |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
