Seagate IronWolf 8TB HDD ST8000VN002 Interní 3,5" 5400 rpm SATA III 256 MB
Kód: SEA360251Související produkty
Detailní popis produktu
Seagate IronWolf
Seagate rozumí vašim unikátním výzvám na datová úložiště a vytvořila IronWolf NAS disky, aby vám pomohli dosáhnout vašich cílů. Jsou uzpůsobeny pro prostředí s více uživateli a vysokými pracovními nároky. Jsou posíleny AgileArray technologií pro optimální spolehlivost a škálovatelnost systému.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 3.5" HDD |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| Kategorie produktu: | Pevný disk |
| Formát: | 3,5" |
| Kapacita (GB): | 8000 |
| Rozhraní: | SATA 6 GB/s |
| Vyrovnávací paměť (MB): | 256 |
| Rychlost otáček: | 5400 |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 36 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 36 |
| Kód výrobce: | ST8000VN002 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Seagate Technology Holdings plc |
|---|---|
| Adresa : | 38/39 Fitzwilliam Square, Dublin 2, Irsko |
| E-mail : | info@seagate.com |
