Lexar interní SSD 512GB NQ100 2.5" SATA III 6Gb/s(č/z: až 550MB/s / 480MB/s)
Kód: LXR000160Detailní popis produktu
Lexar NQ100 – 2.5" SATA III SSD 512 GBPart Number: LNQ100X512G-RNNNG
Spolehlivé SSD pro svižnější práci – bez pohyblivých částí.
SATA III (6 Gb/s), 2.5" / 7 mm
Až ~550 MB/s čtení
Odolnost vůči otřesům a vibracím
3letá omezená záruka
Kapacita: 512 GB
Formát: 2.5", 7 mm
Rozhraní: SATA III 6 Gb/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2.5" SSD |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.119 kg |
| Kategorie produktu: | Pevný disk SSD |
| Kapacita: | 512 GB |
| Formát: | 2,5" |
| Rozhraní: | SATA III |
| Rychlost čtení (MB/s): | 550 |
| Rychlost zápisu (MB/s): | 480 |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 36 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 36 |
| Kód výrobce: | LNQ100X512G-RNNNG |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Lexar Media, Inc. |
|---|---|
| Adresa : | 47300 Bayside Parkway, Fremont, CA 94538, USA |
| E-mail : | support@lexar.com |
