Lexar interní SSD 2TB NQ100 2.5" SATA III 6Gb/s (č/z: až 560MB/s / 500MB/s)
Kód: LXR000162Detailní popis produktu
Lexar NQ100 – 2.5" SATA III SSD 2 TBPart Number: LNQ100X002T-RNNNG
Velká kapacita pro fotky, hry i projekty – rychleji a tišeji než HDD.
SATA III (6 Gb/s), 2.5"
Až ~550 MB/s čtení
3letá omezená záruka
Kapacita: 2 TB
Formát: 2.5", 7 mm
Rozhraní: SATA III 6 Gb/s
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2.5" SSD |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.119 kg |
| Kategorie produktu: | Pevný disk SSD |
| Kapacita: | 2 TB |
| Formát: | 2,5" |
| Rozhraní: | SATA III |
| Rychlost čtení (MB/s): | 560 |
| Rychlost zápisu (MB/s): | 500 |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 36 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 36 |
| Kód výrobce: | LNQ100X002T-RNNNG |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Lexar Media, Inc. |
|---|---|
| Adresa : | 47300 Bayside Parkway, Fremont, CA 94538, USA |
| E-mail : | support@lexar.com |
