WD Blue Mobile 1TB HDD 5400rpm SATA serial ATA 6Gb/s 128MB cache 2.5inch 7mm Heigth RoHS compliant intern Bulk
Kód: WDC411757Související produkty
Detailní popis produktu
WD Blue
Disky WD Blue jsou vyrobeny v souladu s nejvyššími standardy pro kvalitu a spolehlivost společnosti WD. Nabízejí funkce, které dokonale vyhovují vašim požadavkům na výpočetní techniku.
Proč pořídit právě WD Blue
- Léty prověřená kvalita Western Digital
- Vytvořeny pro notebooky a mobilní aplikace
- Vysoká kapacita
- Jednoduché zálohování a upgradování
Moderní design
Navržené ze silnějších hliníkových materiálů a s pevně uloženou hřídelí motoru, to vše zvyšuje stabilitu rotace až o 30 procent. Tyto funkce zajišťují pevnější strukturu bez snížení výkonu nebo zvýšení spotřeby energie.
Co nejvíce úložiště pro notebook
Díky co nejvyšší možné hustotě zápisu uvnitř nejužšího prostoru zajišťují mobilní pevné disky WD Blue přenosným počítačům co největší možnou kapacitu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 2.5" HDD |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| Kategorie produktu: | Pevný disk |
| Formát: | 2,5" |
| Kapacita (GB): | 1000 |
| Rozhraní: | SATA III |
| Vyrovnávací paměť (MB): | 128 |
| Rychlost otáček: | 5400 |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 24 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 24 |
| Kód výrobce: | WD10SPZX |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
