Patriot Viper 3 Black Mamba 16GB (2x8GB) DDR3 1600 CL10
Kód: PAT100806Související produkty
Detailní popis produktu
Firma Patriot je známý výrobce pamětí a stejně jako konkurenční Kingston a Corsair i ona dodává kvalitní paměťové moduly i typu DDR3. Řada paměťových modulů Viper 3 byla zkonstruována v první řadě pro dosažení reálného výkonu. Viper 3 poskytují nejlepší výkon a stabilitu, neboť jsou založeny na nejkvalitnějším materiálu odpovídajícímu náročnému testování. Ke stabilitě pamětí přispívá vysoce kvalitní chladič doléhajícím na paměťové čipy.
Patriot PV316G160C0K je dvojice paměťových modulů typu DDR3 s kapacitou 2x 8 GB (dohromady 16 GB) určená pro pracovní frekvenci do 1600 MHz (odpovídá PC12800). Paměti zvládají časování CL10, konkrétně 10-10-10-27 a jsou určeny pro napájecí napětí 1,5 V. Samozřejmostí je také certifikace Intel XMP (verze 1.3).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1600 MHz |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost: | 0.108 kg |
| Kategorie produktu: | Operační paměť |
| Celková kapacita (GB): | 16 |
| Počet modulů: | 2 |
| Typ RAM: | DDR3 |
| CAS latency: | CL10 |
| RGB osvětlení: | Ne |
| Frekvence paměťového modulu (MHz): | 1600 |
| Formát modulu: | DIMM |
| Low Voltage: | Ne |
| Záruka pro spotřebitele (měsíců): | 36 |
| Záruka pro firmu (měsíců): | 36 |
| Kód výrobce: | PV316G160C0K |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | AT Computers a.s. |
|---|---|
| Adresa : | Těšínská 1970/56, 710 00 Ostrava, Česká republika |
| E-mail : | info@atcomp.cz |
